Yük Asansörleri İmalatı

Yüklerinizin Taşınmasını Güveli ve Kolayca Sağlıyoruz...

Dakik Makina Yük Asansörleri olarak yüklerin taşınması ve fabrika, depo gibi birçok alanda kullanım için ürettiğimiz yük asansörlerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

İstenilen şekilde ve modelde yük asansörleri imal etmekteyiz. Yük asansörlerimizin tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Yük asansörlerimızın imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Yük asansörlerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak yük asansörlerimiz de korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız yük asansörlerimize çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Yüklerin kolaylıkla taşınmasını, aşağı indirilmesini ve yukarı çıkarılmasının hızlı ve kolay olarak yapılması amacı ile geliştirdiğimiz ve her an her yerde kullanılabilen yük asansörlerimiz ile iş yerlerinden depolara kadar bir çok kullanım sahasında sürekli yük taşınması gereken firmalar için imalatını yaptığımız yük asansörlerimizin kapasitelerini, mesafelerini ve kullanım alanını esas alarak üretmekteyiz. Yük asansörlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

Yük asansörlerimizi istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Yük asansörlerimizi bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Yük asansörlerimizin fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.