Rulo Engelli Rampası İmalatı

Engelleri Ortadan Kaldıran Çözümler

Rulo engelli rampalarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Rulo engelli rampalarımızı bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Normal asansör, platform tip asansör ve kuyulu asansörleri uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz ve her an her yerde kullanılabilen rulo engelli rampalarımız ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, tren garlarında ve otogarlar gibi bir çok kullanım sahasında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız rulo engelli rampalarımızın kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Rulo engelli rampalarımızın tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

Rulo engelli rampalarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak rampalarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız rulo engelli rampalarımıza çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

İstenilen şekilde ve modelde rulo engelli rampaları imal etmekteyiz. Rulo engelli rampalarımızın tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Rulo engelli rampalarımızın imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Dakik Makina Engelli Asansörleri olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz taşınabilir yani rulo engelli rampalarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Rulo engelli rampalarımızın fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.