Rampa Tırmanıcı İmalatı

Kolaylıkla İstediğiniz Her Yere Ulaşın..

Dakik Makina Rampa Tırmanıcıları olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz rampa tırmanıcıların imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Ev içerisinde dolaşabilmek, merdivenleri rahatlıkla çıkmak gibi bir çok alanda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz rampa tırmanıcılarımız ile konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, müstakil ve dubleks evlerde bir çok kullanım sahasında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız rampa tırmanıcılarımızın sandalyenizi esas alarak üretmekteyiz. Rampa tırmanıcılarımızın tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

İstenilen şekilde ve modelde rampa tırmanıcıları imal etmekteyiz. Rampa tırmanıcılarımızın tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Rampa tırmanıcılarımızın imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Rampa tırmanıcılarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Rampa tırmanıcılarımızı bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Rampa tırmanıcılarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle rampa tırmanıcılarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız rampa tırmanıcılarımıza çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Rampa tırmanıcılarımızın fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.