Portatif Eşik Rampası İmalatı

Portatif Eşik Rampaları ile İstediğiniz Yere Kolayca Ulaşın

İstenilen şekilde ve modelde portatif eşik rampaları imal etmekteyiz. Portatif eşik rampalarımızın tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Portatif eşik rampalarımızın imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Portatif eşik rampalarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Portatif eşik rampalarımızı bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Normal asansör, platform tip asansör ve kuyulu asansörleri uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz ve her an her yerde kullanılabilen portatif eşik rampalarımız ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, tren garlarında ve otogarlar gibi bir çok kullanım sahasında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız portatif eşik rampalarımızın kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. portatif eşik rampalarımızın tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

Portatif eşik rampalarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak rampalarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız portatif eşik rampalarımıza çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Dakik Makina Engelli Asansörleri olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz taşınabilir yani portatif eşik rampalarının imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Portatif eşik rampalarımızın fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.