Merdiven Tip Engelli Asansörleri İmalatı

Merdiven Tipi Engelli Asansörlerimiz ile Artık Merdiven Diye Bir Engel Yok

Dakik Makina Engelli Asansörleri olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz merdiven tip engelli asansörlerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. Merdiven tip engelli asansörlerimizin tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Merdiven tip engelli asansörlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Merdiven tip engelli asansörlerimizi istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

İstenilen tüm mesafelerde ve merdivenlerde kullanılabilecek merdiven tip engelli asansörleri imal etmekteyiz.

Merdiven tip engelli asansörlerimizi bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Normal asansör uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz merdiven tip engelli asansörlerimiz ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yapmakta ve tüm merdivenlerde uygulayabilmekteyiz. Merdiven tip engelli asansörlerimizin kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Merdiven tip engelli asansörlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

Merdiven tip engelli asansörlerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak asansörlerimiz de korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız merdiven tip engelli asansörlerimize çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Merdiven tip engelli asansörlerimizin fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.