Konya'nın En İyi Engelli Asansörleri

Hakkımızda

Dakik Makina Engelli Asansörleri İmalatı olarak 20 yılı aşkın sürede elde ettiğimiz bilgi ve tecrübe ile müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Kurulduğumuz günden bugüne engelli asansörleri alanında imalat yapan ve uzman kadroya sahip olan firmamız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en özgün tasarımları ve özel üretimleri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Dikey kuyulu, dikey kuyusuz, merdiven tipi engelli asansörleri başta olmak üzere kapalı tip engelli asansörleri, platform tipi engelli asansörleri, portatif engelli asansörleri, ev tipi engelli asansörleri, havuz tipi engelli asansörleri ve yük asansörleri gibi bir çok ürün sunmaktayız. Hizmetlerimiz firmamıza engelli asansörleri siparişi verdiğiniz andan başlayarak kurulum yeri, imalatı ve montajı gibi tüm hizmetleri kapsamaktadır. Firmamız kurulduğu günden bugüne kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede asansör ve makina sektöründe tanınmış ve engelli asansörü imalatı, engelli asansörü servisi ve engelli asansörü montajı gibi konularda Konya’da ve Türkiye’de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Firmamızın değişmez ilkeleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyatlandırma olmuştur. Üretimde başarı ve süreklilik için gereken en önemli ilkemiz hizmette dürüstlük ve kalite olduğunu biliyor ve sizlere sunduğumuz tüm ürünlerin imalatını kendimiz yapıyoruz. Müşterilerimizin desteği ile her geçen gün büyümeye devam ediyor, bizden desteğini esirgemeyen tüm müşterilerimize teşekkür ediyor ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

0

Yıldan Fazla Tecrübe

0

Den Fazla Tamamlanan Proje

0

Milyonlarca Mutlu İnsan

0

Den Fazla Kazanılan Ödül

Neden Biz?

Engelli Asansörlerinde Güven ve Kalitenin Mimarı

Tamamen yerli sermaye olarak imalatını yaptığımız engelli asansörlerinin çeşitliliğini her geçen gün artırmaktayız. Yeni tasarımlar ve kolay kullanım gibi bir çok özellik ile hizmet kalitemizi de ürün kalitemiz ile beraber yükseltmekteyiz.

İstediğiniz bölgeye, istediğiniz türde özel olarak engelli asansörleri imalatı yapmaktayız. Başta Konya olmak üzere tüm Türkiye’ye engelli asansörlerinin satışını, servisini ve kurulum hizmetlerini deneyimli ekibimiz ile sağlamaktayız.

Tüm sosyal medyalar üzerinden ve telefonlarımızdan 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, ürünlerimiz ile ilgili merak ettiğini tüm konularda bilgi alabilirsiniz. İmalatımızı yaptığımız tüm engelli asansörlerinin kalitesini en yüksek seviyede tutmakta ve uygun fiyatlar sunmaktayız.