Araç Erişim Liftleri İmalatı

Araçlarınıza Ulaşmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı...

Dakik Makina Engelli Asansörleri olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz taşınabilir engelli araç liftleri yani araç erişim liftlerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Tekerlekli sandalye ile ulaşımın mümkün olmadığı araçlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz ve her an her yerde kullanılabilen araç erişim liftlerimiz ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, tren garlarında ve otogarlar gibi bir çok kullanım sahasında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız araç erişim liftlerimizin kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Araç erişim liftlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

İstenilen şekilde ve modelde araç erişim liftleri imal etmekteyiz. Araç erişim liftlerimizin tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Araç erişim liftlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Araç erişim liftlerimizi istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Araç erişim liftlerimizi bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Araç erişim liftlerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak rampalarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız araç erişim liftlerimize çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Araç erişim liftlerimizin fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.