Kapalı Tip Engelli Asansörleri İmalatı

Evlerde, İş Yerlerinde, Hayatınızın Her Anında Engelleri Ortadan Kaldıran Çözümler...

Dakik Makina Engelli Asansörleri olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz kapalı tip engelli asansörlerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. Kapalı tip engelli asansörlerimizin tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Kapalı tip engelli asansörlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Normal asansör uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz kapalı tip engelli asansörlerimiz ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız kapalı tip engelli asansörlerimizin kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Kapalı tip engelli asansörlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

2 metre yükseklikten başlayarak istenilen mesafelerde kapalı tip engelli asansörleri imal etmekteyiz.

Kapalı tip engelli asansörlerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak asansörlerimiz de korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız kapalı tip engelli asansörlerimize çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Kapalı tip engelli asansörlerimizi bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Kapalı tip engelli asansörlerimizi istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Kapalı tip engelli asansörlerimizin fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.