Hasta Nakil Tırmanıcıları İmalatı

Hasta Taşımanın En Kolay Yolu İle Tanışın

Dakik Makina Hasta Nakil Tırmanıcıları olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz hasta nakil tırmanıcıların imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Hasta nakil tırmanıcılarımızın imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle Hasta nakil tırmanıcılarımız da korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız Hasta nakil tırmanıcılarımıza çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Rahatsızlığı bulunan kişilerin rahatlıkla taşınması gibi bir çok alanda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz hasta nakil tırmanıcılarımız ile konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında, müstakil ve dubleks evlerde, hastanelerde vs. bir çok kullanım sahasında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız hasta nakil tırmanıcılarımızı taşıma kolaylığını esas alarak üretmekteyiz. Hasta nakil tırmanıcılarımızın tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

İstenilen şekilde ve modelde hasta nakil tırmanıcıları imal etmekteyiz. Hasta nakil tırmanıcılarımızın tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Hasta nakil tırmanıcılarımızın imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Hasta nakil tırmanıcılarımızı istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Hasta nakil tırmanıcılarımızı bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Hasta nakil tırmanıcılarımızın fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.