Engelli Havuz Asansörleri İmalatı

Havuz Asansörlerimiz İle Engellere Yer Yok...

Dakik Makina Engelli Asansörleri olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz taşınabilir engelli havuz liftleri yani engelli havuz asansörlerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Engelli havuz asansörlerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız engelli havuz asansörlerimize çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Rahatsızlığı bulunan kişilerin rahatlıkla havuza girebilmesi ve rahatlıkla yüzebilmeleri üzerine geliştirdiğimiz ve her an her yerde kullanılabilen engelli havuz asansörlerimiz ile otellerden havuzlara kadar bir çok kullanım sahasında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız engelli havuz asansörlerimizin kapasitelerini, mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Engelli havuz asansörlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

İstenilen şekilde ve modelde engelli havuz asansörleri imal etmekteyiz. Engelli havuz asansörlerimizin tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Engelli havuz asansörlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Engelli havuz asansörlerimizi istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Engelli havuz asansörlerimizi bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Engelli havuz asansörlerimizin fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.