Dikey Kuyusuz Engelli Asansörleri İmalatı

Dikey Kuyusuz Engelli Asansörlerinde Sektörün En Kalitelisi

Dikey kuyusuz engelli asansörlerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak asansörlerimiz de korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız dikey kuyusuz engelli asansörlerimize çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Dakik Makina Engelli Asansörleri olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz dikey kuyusuz engelli asansörlerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. Dikey kuyusuz engelli asansörlerimizin tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Dikey kuyusuz engelli asansörlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

2 metre yükseklikten başlayarak istenilen mesafelerde dikey kuyusuz engelli asansörleri imal etmekteyiz.

Dikey kuyusuz engelli asansörlerimizi bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Normal asansör uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz dikey kuyusuz engelli asansörlerimiz ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız dikey kuyusuz engelli asansörlerimizin kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. Dikey kuyusuz engelli asansörlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

Dikey kuyusuz engelli asansörlerimizi istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Dikey kuyusuz engelli asansörlerimizin fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.