Dikey Kuyulu Engelli Asansörleri İmalatı

Evlerden Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Kadar Her Yerde Engelleri Kaldırıyoruz

Normal asansör uygulamanın mümkün olmadığı alanlarda kullanılmak üzere geliştirdiğimiz dikey kuyulu engelli asansörlerimiz ile bina dışlarında, konutlarda, kamu kurum ve kuruluşlarında rahatsızlığı ve engeli bulunan kişiler için imalatını yaptığımız dikey kuyulu engelli asansörlerimizin kapasitelerini, kurulum mesafelerini esas alarak üretmekteyiz. dikey kuyulu engelli asansörlerimizin tasarımlarını kullanım alanına uygun olarak yapmaktayız.

Dakik Makina Engelli Asansörleri olarak engelliler, yaşlılar ve yürüme problemi olan kişilerin kullanımı için ürettiğimiz dikey kuyulu engelli asansörlerinin imalatı, bakımı, onarımı, teknik servis hizmetleri, yedek parçaları ve montaj hizmetlerini sunmaktayız. Dikey kuyulu engelli asansörlerimizin tasarımları T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı standartlarına uygundur. Dikey kuyulu engelli asansörlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz imalat onay belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

2 metre yükseklikten başlayarak istenilen mesafelerde dikey kuyulu engelli asansörleri imal etmekteyiz.

Dikey kuyulu engelli asansörlerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Özellikle dışarıda çalışacak asansörlerimiz de korozyona karşı en iyi boya ve astarları kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız dikey kuyulu engelli asansörlerimize çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Dikey kuyulu engelli asansörlerimizi bakım, montaj kolaylığı, temizlik kolaylığı gibi bir çok unsuru göz önünde bulundurarak üretmekteyiz.

Dikey kuyulu engelli asansörlerimizi istenilen ölçü ve ebatta özel üretim olarak da imal etmekteyiz.

Dikey kuyulu engelli asansörlerimizin fiyatları, kalite normları ve hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.